Fotografia wnętrz

Jedno zdjęcie mówi więcej niż tysiąc słów

Żyjemy w czasach, w których Internet jest głównym narzędziem reklamy oraz prezentacji ofert. Wszystkie ogłoszenia sprzedaży lub wynajmu domu bądź mieszkania są prezentowane w Internecie, dlatego musimy sprawić, aby nasza oferta pozytywnie się wyróżniała na tle innych. Profesjonalna fotografia wnętrz na pewno jest doskonałym sposobem na lepszą prezentację nieruchomości w Internecie.

W dobrze przygotowanej ofercie sprzedażowej nie może zabraknąć dobrych zdjęć, bo to na ich podstawie potencjalny klient dokonuje wstępnej selekcji. Jego zainteresowanie nieruchomością wzrasta, im lepsze i ciekawsze jest zdjęcie. Piękne zdjęcia mieszkania przykują uwagę klienta, pobudzą jego wyobraźnię i sprawią, że zapragnie natychmiast się wprowadzić! Potwierdzają to badania: według raportu magazynu Estate, 89% ankietowanych prędzej wybierze ofertę ze zdjęciami wysokiej jakości.

Fotografia wnętrz w Klinice Wnętrza

Profesjonalny home staging zawsze kończy się profesjonalną sesją zdjęciową. Nasza oferta skierowana jest do tych z Państwa, których mieszkanie wymaga jedynie wystylizowania i odpowiedniej sesji zdjęciowej.

cena: od 200 zł (usługa wyceniana indywidualnie)

Możliwy zakres usługi (do uzgodnienia):

  • stylizacja nieruchomości z wykorzystaniem akcesoriów dekoracyjnych z Państwa mieszkania i/lub wypożyczonych przez Klinikę Wnętrza,
  • zakup dodatków do stylizowanej sesji zdjęciowej (świeże kwiaty, owoce, warzywa, zioła itp.),
  • wykonanie sesji fotograficznej,
  • cyfrowa obróbka fotografii.